Čo je to X-GAMER ?

Pre každého z našich zákazníkov je X-GAMER nevyhnutnou súčasťou ich výbavy, rovnako ako nadupaný comp, monitor, klávesnica, myš a herné slúchadlá. X-GAMER je doplnok, ktorý vám pomáha zvýšiť Váš herný zážitok a posunúť ho za hranice nepoznaného. Zaručene zvýši Váš herný výkon a pomôže Vám k dokonalému sústredeniu sa na dosiahnutie najvyšších cieľov v E-sporte. Staňte sa aj Vy dôležitou súčasťou našej revolučnej komunity, ktorá zdieľa jednu spoločnú vášeň - lásku k Hraniu a k E-sportom!

X-Tubz-600g-Mixr-Bundle-Hyperbeast-OG

NÁŠ CIEĽ

Tak ako potrebujú športovci a fitness nadšenci výživové doplnky pre silu a rast svalovej hmoty, rovnaký progres očakávame aj my Gameri! Chceme pomôcť všetkým hráčom zlepšiť ich šance na víťazstvo a zvýšiť ich celkový pôžitok z hrania. Ponúkame najlepšiu možnú kombináciu efektu a chuti, aby sme povýšili Váš herný zážitok a herný výkon na tú najvyššie dosiahnutú úroveň!

X-Tubz-600g-4-Pack-Hyperbeast

HERNÝ - DRINK

Ako hráči máme rôzne požiadavky na energetický nápoj. Potrebujeme niečo viac, ako len klasické možnosti, ktoré nás na krátku dobu urobia iba „bdelými“. Potrebujeme špeciálny a zázračný nápoj na 100%-nú koncentráciu, rýchlu reakciu a max. energiu. Toto všetko k Vám prináša X-GAMER! 

 

GAMING ZNAMENÁ KOMUNITU

Všetci veľkí hráči zdieľajú rovnakú lásku a vášeň – Sú to hry a E-sporty. Naším cieľom pre X-GAMER je vytvoriť pocit komunity a spolupatričnosti. Prepojiť hráčov, fanúšikov a celú hernú komunitu prostedníctvom nezabudnuteľných pocitov a zážitkov z hrania.

PREČO X-GAMER_

MY SME X-GAMER!  

Sila nad víťazstvom! V 600g tube sa skrýva doposiaľ nevýdaná energia v chutnej Hyperbeast X-Gamer. Naša najlepšia receptúra ​​v kombinácii s neuveriteľnou chuťou je pre Vás tým pravým, pokrokovým, inovatívnym a silne energizujúcim nápojom určeným výlučne pre esporty, poloprofesionálov a nadšencov gamingu. X-Gamer tiež obsahuje 27-multivitamínový komplex, ktorý pomáha chrániť vaše telo a imunitu. Nootroping Amino, ktoré zostruje Vašu myseľ. Úplne bez cukru a obsahuje len 31 K-kalórií v 500ml drinku.

Nová jedinečne smooth, zdravšia a hydratačná receptúra ​​X-Gameru prináša vyváženú energiu, zvýšenú schopnosť rezistencie, lepšie reakcie a ostrejšie zaostrenie bez obávaného after-crashu. Ochutnajte víťazstvo s našou lahodnou zmesou dynamických a dokonalých chutí, ktoré vtrhnú do Vášho života ako Fresh huricane a nezanechajú Vám v  ústach žiadnu horkú pachuť. X-Gamer je jediný britský a európsky energetický nápoj navrhnutý a neustále vyvíjajúci sa. Jedinečne a výhradne pre hernú komunitu, poskytujúci súvisiace a vysoko špecifické výkonové požiadavky.

Pocíťte majestátnu silu víťazstva s našou 600 g tubou X-Gamer Hyperbeast, ktorá je určená e-sportovým hráčom pre ich najlepší herný výkon. X-Gamer Hyperbeast je výživový doplnok z najkvalitnejších metód spracovania. Má vysoký podiel energetických hodnôt, výbornú rozpustnosť,  rýchlu vstrebateľnosť a jedinečnú chuť. S overene ukľudňujúcimi účinkami pri zachovaní maximálnej energie. Produkt, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim profilom vyvážených vitamínov a minerálov. Obsahuje prostriedky pre zabezpečenie koncentrácie a najefektívnejšie využitie Vášho herného potenciálu. Je to magický nápoj so super-silnými metabolickými účinkami. Vyrába sa bez pridaného cukru, znížili sme v ňom počet kalórií a žalúdok zaťažuje minimálne. Je vhodný aj pre vegánov.

Dynamická zmes aktívnych zložiek a inovatívnych chutí, vedecky formulovaná v akreditovaných laboratóriách založených v UK. Zlepšenie zážitkov a výkonnosti hráčov v hre pre posilnenie energie, vytrvalosti, celkovej koncentrácie a reflexov.

Navrhli sme unikátny 500ml Shaker kombinujúci estetiku s funkčnosťou. Štýlový 500ml X-GAMER shaker pre poriadne namixovanie vašich drinkov.  Premiešajte si svoj drink hocikedy a hocikde!